ثبت برند

شرکت ثبتی حقوقی ملاصدرا

ثبت برند تجاری

300
کارشناس مجرب
1500
ثبت برند موفق
40
سال سابقه درخشان

برند شما همان نام تجاری شما بوده که می تواند به زبان فارسی و حتی لاتین باشد. اگر میخواهید برند خود را به زبان لاتین ثبت نمایید، می بایست کارت  بازرگانی و یا کارت عضویت بازرگانی قابل ثبت ارائه نمایید. اما اگر میخوایید برند شما به زبان فارسی ثبت شود، می بایست حتما در فرهنگ لغت دهخدا معنی داشته باشد.  ثبت برند یکی از ضروری ترین اقداماتی می باشد که با انجام آن،  مزایای فراوانی را برای مجموعه شما به همراه خواهد داشت. در ادامه به بررسی این مزایا خواهیم پرداخت.

هدف از ثبت برند چیست؟

یکی از وظایف مهم هر شرکت و کسب و کاری، پیدا کردن راه های جلب اعتماد و حفظ مشتری می باشد. انتخاب برند مناسب  همواره الهام بخش مناسبی برای خدمات و محصولات شرکت می باشد. چرا که انتخاب نامی جذاب و متناسب با  کسب و کار، می تواند باعث ماندگاری نام شرکت شما در ذهن ها باشد.

انتخاب نام برند و تهیه لوگو

اولین گام شما در جهت ثبت برند، انتخاب نام مناسب به عنوان برند تجاری شما است. همانطور که در بالاتر نیز توضیح داده شد، نام برند هرچقدر که جذاب تر باشد، می تواند باعث ماندگاری بالاتری در ذهن داشته باشد؛ اما باید به این نکته هم توجه داشت که ثبت برند تکراری امکان پذیر نیست؛ بنابراین باید برند شما کاملا اختصاصی بوده و از برند های دیگر کپی برداری نشده باشد.

مرحله بعد از انتخاب نام برند، طراحی لوگو و ثبت آن می باشد. چرا که داشتن یک نماد اختصاصی برای شما، می تواند باعث ماندگاری و جلب اعتماد بیشتر برای مشتری باشد.

ملاصدرا(شعبه اندرزگو)

ثبت برند خود را به ما بسپارید

شرکت قتی حقوقی ملاصدرا، با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند، ثبت شرکت، ثبت اختراعات و …. دارای کارنامه بسیار پرباری بوده و در حال حاضر قادر به انجام تمامی اقدامت ثبتی حقوقی شما می باشد

جهت دریافت مشاوره رایگان روی لینک زیر کلیک کنید

فواید ثبت برند

یکی از مهم ترین مزایای این اقدام،  شامل شدن قوانین کپی رایت برای شما می باشد.؛ به این معنا که هرگونه فعالیت با نام تجاری شما توسط شخص یا شرکت دیگر، قابلیت پیگیری داشته و  از طریق مراجعه به  مراجع قضایی اقدام به شکایت نموده و خسارت سوء استفاده از نام و علامت تجاری خود را  درخواست کنید.

از جمله مزایای دیگر آن  می توان به  دریافت وام نیز اشاره کرد.هم چنین، ثبت نام تجاری شما می تواند برای شرکت شما وجهه و شهرت  ایجاد کند که می تواند بازاریابی کسب و کار شما را قوی تر جلو ببرد.

فرم درخواست ثبت برند

ثبت برند بین المللی

یکی از پر افتخار ترین افدامات مجموعه ملاصدرا، ثبت برند در سطح بین المللی می باشد. این شرکت همواره سعی نموده که در خدمت مشتریان خود بوده و تمامی فعالیت های مشاغل مختلف برای گسترش و افزایش درآمد را پوشش دهد و طی این 40 ساله توانسته این امر را ممکن سازد. کافی است تنها با مشاورین مجرب هلدینگ ملاصدرا ارتباط برقرار کنید تا به شما در این زمینه به صورت رایگان مشاوره دهند و  شما را از مراحل و هزینه ثبت برند بین المللی با خبر سازند.