نامینو

نامینو

نامی‌نو سازمانی است نوآور، متعهد و پاسخگو به نیازهای زندگی مدرن

نامی‌نو آمده است تا زحمت آشپزی را برای ایرانیان کمتر و فرصت باهم بودن و هم صحبتی بیشتر را به ایشان هدیه کند. نامی‌نو رسالت خود را تولید غذاهای آماده به مصرف سالم، خوشمزه و متنوع تعریف نموده است و برای دستیابی به این هدف نوآوری همه روزه، تولید مبتنی بر سلامت و نشاط حاصل از مصرف محصولات خود را در دستور کار قرار داده است. داستان نامی‌نو با ابداع تولید صنعتی سالاد الویه در سال 1380 شروع شد و در ادامه با متنوع سازی انواع محصولات این شرکت تداوم یافت. امروز منوی پیشنهادی نامی‌نو شامل انواع خوراک‌های سرد آماده مصرف (سالاد الویه، سالاد ماکارونی و سالاد مرغ)، انواع خوراک‌های گرم آماده مصرف (خوراک سوسیس و سیب زمینی، خوراک سوسیس و قارج و کشک و بادمجان)، انواع ساندویچ‌ها (باگت، کلاب و مک)‌، انواع سس‌ها (کچاپ، کچاپ تند، مایونز، مایونز کم چرب، فرانسوی) می‌باشد.

محصولات نامی‌نو در 7 کارخانه مکانیزه (در اصفهان، اراک، ساوه و تهران) تولید و با استفاده از ناوگان گسترده حمل و نقل یخچالی این شرکت در سراسر کشور پهناورمان عرضه می­‌شود. تمام حلقه­‌های زنجیره تولید و عرضه تحت نظر بالاترین سطوح استاندارد و با استفاده از بهترین فرآیندها و فناوری­‌های روز جهان صورت می­‌گیرند. نامی‌نو خود را مسئول می­‌داند؛ نسبت به مشتریان، کارکنان و جامعه، نامی‌نو معتقد است بایستی محصولاتی سلامت را به مشتریان عرضه و منافع حاصل از کار و کسب خود را با ایشان تقسیم نماید. از این رو حمایت از بانوان، کودکان، کم توانان و ورزش را به عنوان راهبردی همیشگی و مستمر برای خود تعریف نموده است.

این شرکت دو دهه فعالیت درخشان پیشین خود را به عنوان گام‌­هایی ابتدایی از راه پرافتخار پیش رو می­‌داند و امید دارد که در سایه الطاف ایزد منان، تدبیر و تلاش مدیران و کارکنان و اعتماد جامعه به محصولات خود نتایجی ارزشمندتر در سالیان پیش رو حاصل نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.