قرارداد بین المللی

یکی از عوامل مهم در بحث سرمایه گذاری، گرفتن ضمانت نامه می‌باشد. همان طور که می‌دانید لازمه دریافت ضمانت نامه بانکی، ارائه مدارک، سند، وجه نقد و … می‌باشد. همچنین زمان‌بر بودن پروسه اقدام تا صدور ضمانت نامه، یکی دیگر از مشکلات موجود در امر سرمایه گذاری می‌باشد. در این خصوص هلدینگ ملاصدرا با به کارگیری تدابیری که در قرارداد گنجانده می‌شود، فرد را از ارائه ضمانت نامه معاف می‌کند. هلدینگ بین المللی ملاصدرا با عقد قراردادهای بین المللی و در اختیار گزاردن یک ناظر و داور که به صورت توافقی انتخاب می‌شوند، مسیر سرمایه گذاری و مشارکت را هموار نموده است. ناظری که از طرف هلدینگ ملاصدرا پیشنهاد می‌شود، از صفر تا صد کار را زیر نظر گرفته و بسته به زمان توافق شده، گزارش کار خود را به سرمایه گذار می‌دهد. همچنین سرمایه پذیر نیز می‌تواند برای خود یک ناظر در همین راستا انتخاب نماید.

از طرفی هلدینگ ملاصدرا با تعبیه یک داور که باز هم از طرف شرکت پیشنهاد می‌شود و قابل قبول طرفین می‌باشد، به برطرف سازی حل اختلافات کمک می‌کند. اختلافات بین شرکا با رجوع به داور و با توجه به بندها و ماده‌هایی که در قرارداد ذکر شده، حل و فصل خواهد شد. همچنین در طول قرارداد، شرکا می‌توانند داور را تغییر دهند.

هلدینگ ملاصدرا یکی از برترین شرکت‌های موجود برای عقد قراردادهای بین المللی در جهت سرمایه گذاری تجهیزات می‌باشد که به واسطه اعتبار خود ساده‌ترین و پر منفعت‌ترین روش‌ها را برای سرمایه‌گذاران خارجی پیشنهاد می‌دهد.

قراردادهای بین المللی که در خارج از کشور ایران در جهت سرمایه گذاری منعقد می‌گردد نیز، نیازی به ضمانت نداشته و شرایط ثبت و قوانین سرمایه گذاری در تمامی کشورهای عضو وایپو یکسان است. هلدینگ ملاصدرا با عقد قراردادهای بین المللی، سرمایه گذاری در کشورهای خارجی را برای شما میسر می‌کند.