درباره ثبت شرکت های بین المللی بیشتر بدانید

 

تشکیل یک شرکت، هم در خانه و هم در خارج، میتواند به شکل شگفتآوری پیچیده باشد. ثبت شرکت بدون وجود دو تجارت یکسان، رویهها، جداول زمانی، زبانها، هزینهها و نیازمندیها نه تنها از کشور به کشور بلکه همچنین در ایالات و استانهای مختلف میتواند تا حد زیادی متفاوت باشد.

گروه ثبت شرکت ملاصدرا با سالها سابقه، یکی از پیشروترین موسسات ثبت در ایران است. ما طیف کاملی از خدمات تشکیل شرکت در خارج از ایران را ارائه میدهیم و متخصصان مجربی را در این زمینه به کار گماشتهایم.

پیچیدگیهای تجاری و اقتصادی به شکل قابل توجهی میتواند از یک کشور به کشوری دیگر، از یک شهر به شهری دیگر و از یک استان به استانی دیگر متفاوت باشد. هر کدام، رویه، بوروکراسی و فرآیندهای اجباری خود را دارند که تعیین کننده تنظیم جداول زمانی و اینکه یک شرکت با چه سرعتی میتواند تجارت خود را به صورت قانونی شروع کند، میباشند.

اینکه آیا شما به دنبال گسترش تجارتتان در یک منطقه جغرافیایی جدید هستید یا اینکه میخواهید یک شرکت معتبر در خارج از ایران تاسیس کنید، ما در موسسه ملاصدرا برای کمک به شما هستیم. یکی از مزیتهای عمده ثبت شرکت ملاصدرا، قیمتگذاری مقرون به صرفه است که ما ارائه میدهیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت بین المللی

 

برای ثبت شرکت ارائه شوند به شرح زیر است:

1- نام پیشنهادی برای شرکت خارجی

2- هدف از تشکیل شرکت تجاری بینالمللی

3- سرمایه اولیه شرکت

4- تعداد سهامی که باید صادر شود

5- انواع سهام

6- نام، آدرس و ملیت سهامداران

7- اسامی و ملیت مدیران

8- تاریخی که در آن شرکت منحل خواهد شد

9- اساسنامه شرکت

10- نام و آدرس نماینده ثبت

مزایای ثبت شرکت بین المللی به چه صورت است؟

تاسیس و ثبت شرکت برای افرادی که میخواهند تجارت خود را در دیگر کشورها به صورت بینالمللی گسترش دهند، ممکن است تصمیم پیچیده و مشکلی باشد. در نظر گرفتن تمام مزایا و معایب برای گرفتن تصمیم درست، ضروری میباشد. در اینجا به توسعه بینالمللی یک شرکت که ممکن است برای تجارت شما حرکت مفیدی باشد، میپردازیم.

بدست آوردن مشتریان جدید

 

ممکن است شما یک ایده خوب از عملکرد تجارتتان در وطن خود داشته باشید، اما چه کسی می‌داند که چقدر مشتری و متقاضی می‌تواند در یک مکان جدید به شما مراجعه کند؟ دوراندیشی‌های سرمایه گذاری به طرز چشمگیری گسترش خواهند یافت و حتی ممکن است یک اشتیاق برای محصولات و خدمات شما باشند که می‌تواند فراتر از مشتریان شما در وطنتان باشد.

 

گسترش ریسک تجاری


 

اگر تجارت شما در یک مکان با مشکلات سختی مواجه شود، ادامه فعالیت در کشور دیگر مقداری از فشار را کاهش می‌دهد. هرچه در کشورهای بیشتری حضور داشته باشید، فراز و نشیب تجارت شما بیشتر شده و مدیریت آسان‌تری را خواهید داشت.

دسترسی به استعدادهای جدید


 

ممکن است موفقیت شرکت شما به همان اندازه، به مردمی که با آنها کار می‌کنید، به فعالیت‌ها و تصمیمات شخصی شما نیز وابسته باشد. گسترش در یک مکان بین‌المللی می‌تواند به شما دسترسی به کارمندان ارزشمند و با استعداد و همکاران تجاری جدید را بدهد. کسانی که سرمایه‌گذاری شما را به سطح بعدی سوق می‌دهند.

تقویت برند شما


 

گسترش تجارت، در خارج از کشور خودتان، باعث افزایش دید و در نتیجه ارزش برند شما با نام و لوگو و خصوصیات شما خواهد شد. شما می‌توانید از رشد و پیشرفت شهرت بین‌المللی لذت ببرید و مشتریان جدید شما در مکان مورد نظر، تجارت شما را یک اعتبار بزرگ می‌دانند. همچنین شما فرصتی بزرگ برای دستیابی به مالکیت فکری، علائم تجاری و کپی رایت به مناطق جدید را دارید.

تامین سرمایه گذاری خارجی


 

شرکت‌های سرمایه‌گذاری و اشخاص با مقدار زیادی از پول سرمایه‌گذاری موجود در بعضی مناطق و کمی در سایر کشورها به طور مساوی در سراسر جهان توزیع نمی‌شوند. بسته به کشورهای هدف برای توسعه شرکت، درمی‌یابید که رشد تجارت شما به صورت بین‌المللی، امکان دسترسی به سرمایه بسیار فراتر از آنچه که در مکان مبدا شما وجود دارد را می‌دهد. خوشبختانه داده‌ها برای تشخیص اینکه کدام کشورها بهترین و بدترین فرصت برای صندوق سرمایه‌گذاری هستند، به سادگی در دسترس هستند.

 

افزایش مصونیت به تمایلات


 

هیچ تجارتی نمی‌خواهد تا در شرایطی قرار گیرد که بعدا متوجه شود محصول یا خدمات اصلی آن از سبک معین خود خارج شده است. حضور در بیش از یک کشور می‌تواند به شما در دور کردن تمایلات و مدها کمک کند. یک محصول یا خدمتی که در یک کشور از مد افتاده است، ممکن است در کشور دیگر پرمایه باشد و باعث ذخیره زمان شما در رویکرد مجدد شود.