خدمات طراحی وب سایت

 

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در ثبت ملاصدرا به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

برندینگ و تبلیغات

در فضای مجازیبه طور کلی برندینگ یا برندسازی فرایندیه که جایگاه احساسی و عاطفی یک محصول یا خدمت رو باال میبره و ارزشش برای مشتریا و سایر مخاطبا زیاد میشه. برندسازی پیام ها و گزارش های رسانه هاست که هرقدر تعداد این پیام ها بیشتر و محتوای آن ها مطلوب تر باشه، نام تجاری قوی تر میشه.برندینگ شامل حال همه جامعه میشه فرقی نمیکنه که شما یک پزشک جراح باشید و یا یک دبیر ریاضی کنکور، برندینگ بدون توجه به کسب و کار شما باعث معرفی و شناخته تر شدن شما در زمینه دلخواهتون میشه. اگر شما صاحب کسب و کار هستید، برای مثال اگر یک رستوران دارید و یا یک نصب کننده کفپوش هستید ویا حتی تولیدکننده هستید باید برای رونق بیشتر کسب و کارتون اقدام به برندسازی کنید و اگر کسب و کار ندارید و مثال یک ورزشکار یا هنرمند هستید، پرسنال برندینگ به شهرت بیشتر شما کمک می کنه.حاال برای برندینگ شدن چندتا آپشن مورد نیازه: 

1 :شبکه های اجتماعی یا همون سوشال مدیا که شامل چندتا آیتم میشن-بیگ بیزینس ها مثل فیسبوک، لینک دین و … که بیزینس های بزرگ هستند.
-دولتی یا ارگانی مثل بیتا، گپ و بله….
-Public(عمومی) مثل اینستاگرام که همگانی هستن.
ما میتونیم در بخش پشتیبانی حرفه ای و کارآمد از پیج و شبکه های اجتماعی شما با آپلود کردن به موقع و زمان بندی مناسب پست ها، کپشن نویسی تخصصی و روانشناسانه براساس روحیات مشتری برای جذب و بازدهی بیشتر و هشتگ گذاری براساس اصول صحیح باال رفتن تبادل در شبکه های اجتماعی و تبادل لینک بازدهی و فروش شمارو افزایش بدیم. و سئو اینستاگرام شما رو جزو اولین های حرفه خودتون قرار بدیم.
با ایجاد تعامل و پاسخ گویی دوستانه با کادر کامال حرفه ای خودمون مشتریان را ترقیب به همکاری کنیم. همچنین با طراحی گیمیفیکشن )طراحی مسابقات و نظرسنجی ها( براساس نوع محصول و خدمات و کسب و کار شما در طول ماه مسابقات در پیج شما برگزار میشه و باعث تعامل و جذب و سرگرمی بیشتر مخاطبتون میشه.
و ما میتونیم لیست مشتری هدفمند که نیاز به محصول و کسب و کار شما دارند رو برای شما ارسال کنیم.در بخش تولید محتوا ما براساس کسب و کار شما محتوای اصلی و محتوای فرعی یا مکمل رو کامل تخصصی تولید کرده و در پیج های شما به اشتراک می گذاریم. بخش دیگر استراتژی تبلیغات هستش که در کمپین های تبلیغاتی با همکاری اینفلوئنسر ها یا بالگرها و یا پیج های خبری و کاری منابع رو انتخاب کرده و براساس جامعه هدف دست آورد اون تبلیغات رو پیش بینی و تحلیل می کنیم و برای شما تبلیغات کارامدی رو ارائه میدیم.