طراحی سایت

طراحی سایت خود را به ما بسپارید

هلدینگ ثبتی حقوقی ملاصدرا(شعبه اندرزگو) با بیش از 40 سال سابقه فوق درخشان و همکاری با شرکت های بزرگ و معتبر همچون سان استار و نامی نو و … در نظر دارد علاوه بر انجام امور ثبت شرکت، ثبت برند و … تمامی امور طراحی لوگو و طراحی سایت شما را بر عهده گرفته تا در فضای مجازی هم کسب و کار خود را رونق دهید.

درخواست امور طراحی سایت

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نیاز اساسی کسب و کار ها

جالب است بدانید که امروزه بیش از 90 درصد صنف تجاری که مشغول به فعالیت و کسب درآمد هستند، کسب و کار خود را در فضای مجازی نیز راه اندازی کرده اند تا بتوانند در این فضای نوظهور نیز با ارائه خدمات یا فروش محصولات خود نیز کسب درآمدی داشته باشند. پیشنهاد ما به شما هم فارغ از این موضوع نیست؛ با شیوع اپیدمی کرونا بسیاری از کسب و کار ها به طراحی سایت و راه اندازی پیج های اینستاگرام روی آوردند و به درآمد قابل توجهی در این زمینه رسیدند. داشتن یک وبسایت کامل برای ارائه خدمات و یا فروش محصولات، پیشنهاد ویژه ما به شما می باشد.

دلایلی روشن جهت اثبات سابقه درخشان ما

هلدینگ ملاصدرا

پشتیبانی سایت

ارائه پشتیبانی فنی سایت

هلدینگ ملاصدرا

طراحی گرافیک

طراحی طرح گرافیکی ، بنر و لوگو

هلدینگ ملاصدرا

نیازسنجی مشتری

طراحی سایت با توج به نیاز های مشتری

هلدینگ ملاصدرا

برنامه نویسی

ارائه قالب اختصاصی به صورت کدنویسی شده

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت

یکی از راه های سریع راه اندازی وبسایت و بالا آوردن آن، استفاده از سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس می باشد. داشتن انعطاف پذیری بالا و همچنین سرعت مناسب آن، گزینه ای بوده که حتی بسیاری از شرکت های بزرگ در دنیا از وبسایت های وردپرسی استفاده می کنند و محصولات و خدمات خود را بوسیله وردپرس توسعه می دهند. راه اندازی فروشگاه اینترنتی با ابزار های متنوع، رایگان بودن آن، هزینه طراحی کمتر نسبت به وبسایت های برنامه نویسی شده و … از جمله مزیت های بسیار مهم ورپرس بوده که باعث افزایش محبوبیت آن در سراسر دنیا شده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای طراحی سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

اوووپس! ما نمی توانیم فرم شما را پیدا کنیم.